O nás

O našom eshope

V našom E-shope nájdete značkový, luxusný tovar, módne vychytávky známej Španielskej značky Desigual. Ak ste z okolia Popradu alebo máte jednoducho cez Poprad cestu zastavte sa v našej kamennej predajni nachádzajúcej sa na námestí  svätého Egídia 43/86, blízko obchodného domu OC Fórum, kde môžete využiť bezplatné parkovanie až po dobu 2 hodín. Príďte nakupovať Outlet naživo a v príjemnom prostredí. V našej kamennej predajni nájdete okrem tovaru značky Desigual aj iné svetové značky. Tešíme sa na vás.

Tovar je možné objednať z pohodlia Vášho domova, pre odoslanie tovaru využívame spoluprácu s kuriérskou spoločnosťou Zásieľkovňa a ich partnerom GLS. Okrem iného je možné u nás platiť nie len prevodom na účet a dobierkou ale ale aj platobnou kartou.

Čo je to Outlet?

Outlet je obchod, ktorý predáva novénepoškodené oblečenie s originálnymi etiketami stiahnuté po sezónnych výpredajoch zo značkových butikov a obchodných domov. Ak si však myslíte, že v outletoch sa predávajú len produkty, ktoré už vyšli z módy, ste na veľkom omyle! Naopak, na svoje si prídu aj tí, ktorí sledujú módne vychytávky a pritom ich môžu dostať za skvelé ceny. Dizajnéri prestížnych svetových značiek pripravujú samostatné kolekcie určené výhradne pre outlety a tento trend sa ďalej rozširuje. Hlavnou devízou outletu sú nízke ceny. Pre outlet je typické, že ceny za produkty sú tu výrazne nižšie, často o 50 až 70 %.